Autó lopás, feltörés, baleset, egyéb szomorúságok

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Vendég
Autó lopás, feltörés, baleset, egyéb szomorúságok

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007 ápr. 07, 10:41 am

Pacsker írta:2 napja megpróbálták feltörni a kicsikémet:(
Üll?i út - Leonardo D V utca szinte sarkán megálltam. A lakás ahova mentünk, földszinti. Beálltam a roló alá, mondván rossz környék széle ez. Levettem fejegységet, távirányítót, kivettem mindent az üülésr?l is.
ki ki nézegettem az autóra. Jólvan Toygli ott vagy megvagy... Hajnali 2 fele mennék haza. Dugnám a zárba a kulcsot, mondom mi a fene, nem megy be meg olyan fura.
Lehajolok... a Kilincses rész, amibe a zár van, ripityára törve és a zár beesve :cry: :cry: :cry:
Megpróbálták feltörni :( És nem is hallottam. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem jutottak be az autóba. Másnap nézem világosba az autót, hogy a kasztnit is széthúzták-e. Szerencsére nem. Akkor vettem észre, hogy az én kicsikém megvédte magát :) az autó a kilincst?l hátrafele, tiszta vér volt. Az ablakok az ajtó, minden:) De nem gyengén ám. Ömölhetett neki. Gondolom amikor beütötte a zárat a sok éles m?anyag szétszabdalhatta. Rohadt mocskos .... Hagyta volna ott az ujjait is! :cry: :cry:
Nem érintett jól a dolog. Azt már kiderítettem, hogy komplett zárcsere szerencsére nem kell, mivel a zárat belül nem sikerült széttörnie. Tehát egy kilincs kéne bal els?re. Voltam Késmárk utcában, Japkernél Szentendrén, még egy harmadik bontóban a keresztúri úton és senkinek sincs :( Újat lehetne rendelni 7200... persze..
Ezért kérném segítségeteket, hátha volt nektek már balesetes ajtótok és azon megmaradt még a kilincs, vagy tudtok valami tuti bontóst, akinek van pár ezer forintért. Esetleg ha vidéki, akkor talira elhozni nekem.
Aki tud segíteni, el?re is köszönöm.
Nagyon figyeljetek a kicsikéitekre... Rossz emberek márpedig vannak :(

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 07, 12:57 pm

Pacsker írta:Üllői út - Leonardo D V utca szinte sarkán megálltam. A lakás ahova mentünk, földszinti. Beálltam a roló alá, mondván rossz környék széle ez. Levettem fejegységet, távirányítót, kivettem mindent az üülésről is.
ki ki nézegettem az autóra. Jólvan Toygli ott vagy megvagy... Hajnali 2 fele mennék haza. Dugnám a zárba a kulcsot, mondom mi a fene, nem megy be meg olyan fura.
Lehajolok... a Kilincses rész, amibe a zár van, ripityára törve és a zár beesve :cry: :cry: :cry:
Megpróbálták feltörni :( És nem is hallottam. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem jutottak be az autóba. Másnap nézem világosba az autót, hogy a kasztnit is széthúzták-e. Szerencsére nem. Akkor vettem észre, hogy az én kicsikém megvédte magát :) az autó a kilincstől hátrafele, tiszta vér volt. Az ablakok az ajtó, minden:) De nem gyengén ám. Ömölhetett neki. Gondolom amikor beütötte a zárat a sok éles műanyag szétszabdalhatta. Rohadt mocskos .... Hagyta volna ott az ujjait is! :cry: :cry:
Nem érintett jól a dolog. Azt már kiderítettem, hogy komplett zárcsere szerencsére nem kell, mivel a zárat belül nem sikerült széttörnie. Tehát egy kilincs kéne bal elsőre. Voltam Késmárk utcában, Japkernél Szentendrén, még egy harmadik bontóban a keresztúri úton és senkinek sincs :( Újat lehetne rendelni 7200... persze..
Ezért kérném segítségeteket, hátha volt nektek már balesetes ajtótok és azon megmaradt még a kilincs, vagy tudtok valami tuti bontóst, akinek van pár ezer forintért. Esetleg ha vidéki, akkor talira elhozni nekem.
Aki tud segíteni, előre is köszönöm.
Nagyon figyeljetek a kicsikéitekre... Rossz emberek márpedig vannak :(
hali.a bánkut utcai bontoban nézted?ott elég korekt árak vannak,és ha nincs is nekik ott helyszinen akkor kb 1 nap alatt meg van.de kedden ugyis kell nekemis mennem oda ha gondolod meg nézhettem neked.istu

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 07, 01:48 pm

Szia!

megköszönném, ha megkérdeznéd az árát. csak hogy képbe legyünk.
Csak a kilincses műanyag szerelvény kell. semmi más. Zár se kell bele.

Most beszéltem egy törött corollással. Lehet jövőhéten odaadja ingyen. Csak ez valami amerikai piacra gyártott toyota prion vagy mi. nem is hallottam meg láttam még soha. És nem bizti egyezik. de képről úgy tűnt. :wink: Aztmondta toyotások tartsunk össze :lol: :lol:
Na látjátok ezért szeretem ezt a márkát. :D

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 07, 01:49 pm

Köszönöm a segítséged előre is!

Avatar
Árpika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 09:04 pm

Hozzászólás Szerző: Árpika » 2007 ápr. 07, 11:23 pm

Egy kis húsvéti ökörség:

Corollával érkeztem,
öhhöm nagyot fékeztem.
Okos vagyok, szép és laza,
Locsoljak, vagy húzzak haza?

:lol: :lol:

Avatar
anzsel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2007 márc. 12, 11:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: anzsel » 2007 ápr. 08, 01:09 am

nem rossz.... ezt fogom betanulni holnap:D:D
En leszek a legmenőbb locsolo
AE92 gti ( 4A-GE)

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 08, 11:41 am

Pacsker írta:Szia!

megköszönném, ha megkérdeznéd az árát. csak hogy képbe legyünk.
Csak a kilincses műanyag szerelvény kell. semmi más. Zár se kell bele.

Most beszéltem egy törött corollással. Lehet jövőhéten odaadja ingyen. Csak ez valami amerikai piacra gyártott toyota prion vagy mi. nem is hallottam meg láttam még soha. És nem bizti egyezik. de képről úgy tűnt. :wink: Aztmondta toyotások tartsunk össze :lol: :lol:
Na látjátok ezért szeretem ezt a márkát. :D
nagyon szivesen és akkor kedden irok az árrol.hali

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 10, 08:58 am

Pacsker írta:Üllői út - Leonardo D V utca szinte sarkán megálltam. A lakás ahova mentünk, földszinti. Beálltam a roló alá, mondván rossz környék széle ez. Levettem fejegységet, távirányítót, kivettem mindent az üülésről is.
ki ki nézegettem az autóra. Jólvan Toygli ott vagy megvagy... Hajnali 2 fele mennék haza. Dugnám a zárba a kulcsot, mondom mi a fene, nem megy be meg olyan fura.
Lehajolok... a Kilincses rész, amibe a zár van, ripityára törve és a zár beesve :cry: :cry: :cry:
Megpróbálták feltörni :( És nem is hallottam. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem jutottak be az autóba. Másnap nézem világosba az autót, hogy a kasztnit is széthúzták-e. Szerencsére nem. Akkor vettem észre, hogy az én kicsikém megvédte magát :) az autó a kilincstől hátrafele, tiszta vér volt. Az ablakok az ajtó, minden:) De nem gyengén ám. Ömölhetett neki. Gondolom amikor beütötte a zárat a sok éles műanyag szétszabdalhatta. Rohadt mocskos .... Hagyta volna ott az ujjait is! :cry: :cry:
Nem érintett jól a dolog. Azt már kiderítettem, hogy komplett zárcsere szerencsére nem kell, mivel a zárat belül nem sikerült széttörnie. Tehát egy kilincs kéne bal elsőre. Voltam Késmárk utcában, Japkernél Szentendrén, még egy harmadik bontóban a keresztúri úton és senkinek sincs :( Újat lehetne rendelni 7200... persze..
Ezért kérném segítségeteket, hátha volt nektek már balesetes ajtótok és azon megmaradt még a kilincs, vagy tudtok valami tuti bontóst, akinek van pár ezer forintért. Esetleg ha vidéki, akkor talira elhozni nekem.
Aki tud segíteni, előre is köszönöm.
Nagyon figyeljetek a kicsikéitekre... Rossz emberek márpedig vannak :(
hali nekem van kilincsem ha kell elküldöm postán természetesen csak a pk-t kell fizetned :shock:

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 10, 05:19 pm

Szia!

Tök jól esik, hogy rögtön segítetek amiben tudtok! Meg vagyok hatva :oops:
:) kilincsel pálya a következő. használtautón találtam egy törött prion-t (elvileg valami corolla szerűség gondolom más piacra.) pont a bal ajtaja van megzúzva. a képeken ahogy kivettem a kilincse nem törött és ugyanaz mint az enyém. az autó egyébként szedán, és külsőre full már. alig van hasonlóság. Felhívtam a fószert. Azt mondta, h nem az övé, hanem valami idős házaspáré. Kezdte úgy, h csak egyben adom el, majdnem lecsapta. a végén oda jutottunk, h kiszedi nekem mármint ha egyezik az enyémbe és mi toyotások tartsunk össze. (ingyen odaadná) Mert megy ki nigériába az autó :shock: javításra, de az ajtóból megpróbálná azt kicsempészni. Tehát nagyon segítőkész volt. Abba maradtunk, h jelentkezik a héten.
Ha mégse jönne össze, akkor igényt tartanék Totya a tiedre. Mármint csak ha neked tényleg nincs szükséged rá. Természetesen ingyen nem fogadom el!!! :) te se vagy milliomos.
Tehát ha nem hívna az ürge, akkor megbeszéljük, ok? minden részletet.
Még1x köszönöm nektek!

Avatar
Árpika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 09:04 pm

Hozzászólás Szerző: Árpika » 2007 ápr. 10, 09:09 pm

Remélem nem gond beírtam a mi kis klubunkat a carstyling egyesületei közé. Gondoltam jó ha népezserűsödünk. Elvileg nemsokára fennt lesz az oldalon.

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 10, 10:20 pm

Szia!

Küldtem nekik mailt, hogy legyen banner csere. Természetesen nem válaszoltak. Mondjuk ők ezt ahogy olvastam szigorúan veszik. Rmeélem nem leszbelőle baj!
Én csak örülök neki :lol: Elvégre mi is belinkeltük őket.
Rakj ide be a fórumba egy linket, hogy meg tudjuk nézni!

Köszi Árpi!

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 10, 10:59 pm

Pacsker írta:Szia!

Tök jól esik, hogy rögtön segítetek amiben tudtok! Meg vagyok hatva :oops:
:) kilincsel pálya a következő. használtautón találtam egy törött prion-t (elvileg valami corolla szerűség gondolom más piacra.) pont a bal ajtaja van megzúzva. a képeken ahogy kivettem a kilincse nem törött és ugyanaz mint az enyém. az autó egyébként szedán, és külsőre full már. alig van hasonlóság. Felhívtam a fószert. Azt mondta, h nem az övé, hanem valami idős házaspáré. Kezdte úgy, h csak egyben adom el, majdnem lecsapta. a végén oda jutottunk, h kiszedi nekem mármint ha egyezik az enyémbe és mi toyotások tartsunk össze. (ingyen odaadná) Mert megy ki nigériába az autó :shock: javításra, de az ajtóból megpróbálná azt kicsempészni. Tehát nagyon segítőkész volt. Abba maradtunk, h jelentkezik a héten.
Ha mégse jönne össze, akkor igényt tartanék Totya a tiedre. Mármint csak ha neked tényleg nincs szükséged rá. Természetesen ingyen nem fogadom el!!! :) te se vagy milliomos.
Tehát ha nem hívna az ürge, akkor megbeszéljük, ok? minden részletet.
Még1x köszönöm nektek!
öreg nekem nincs rá szükségemm ugyanis egy db kilincs sincs az autómon :lol: na jó 1 van de az se a gyári :wink: úgyhogy fogadd el és csak a pk-t kell kifizetned mert nálam csak a szemetesbe végezné esetleg ha kell mind a 4 et oda tom adni :wink:

Avatar
Árpika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 09:04 pm

Hozzászólás Szerző: Árpika » 2007 ápr. 11, 06:51 pm

Egyenlőre még nem tették fel, de addigbaszogatom őket amíg ottnem leszaz egyesületek között. Mindenesetre a saját privi oldalamon ott a Link :lol:
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=31200

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 12, 05:18 pm

istu írta:
Pacsker írta:Üllői út - Leonardo D V utca szinte sarkán megálltam. A lakás ahova mentünk, földszinti. Beálltam a roló alá, mondván rossz környék széle ez. Levettem fejegységet, távirányítót, kivettem mindent az üülésről is.
ki ki nézegettem az autóra. Jólvan Toygli ott vagy megvagy... Hajnali 2 fele mennék haza. Dugnám a zárba a kulcsot, mondom mi a fene, nem megy be meg olyan fura.
Lehajolok... a Kilincses rész, amibe a zár van, ripityára törve és a zár beesve :cry: :cry: :cry:
Megpróbálták feltörni :( És nem is hallottam. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem jutottak be az autóba. Másnap nézem világosba az autót, hogy a kasztnit is széthúzták-e. Szerencsére nem. Akkor vettem észre, hogy az én kicsikém megvédte magát :) az autó a kilincstől hátrafele, tiszta vér volt. Az ablakok az ajtó, minden:) De nem gyengén ám. Ömölhetett neki. Gondolom amikor beütötte a zárat a sok éles műanyag szétszabdalhatta. Rohadt mocskos .... Hagyta volna ott az ujjait is! :cry: :cry:
Nem érintett jól a dolog. Azt már kiderítettem, hogy komplett zárcsere szerencsére nem kell, mivel a zárat belül nem sikerült széttörnie. Tehát egy kilincs kéne bal elsőre. Voltam Késmárk utcában, Japkernél Szentendrén, még egy harmadik bontóban a keresztúri úton és senkinek sincs :( Újat lehetne rendelni 7200... persze..
Ezért kérném segítségeteket, hátha volt nektek már balesetes ajtótok és azon megmaradt még a kilincs, vagy tudtok valami tuti bontóst, akinek van pár ezer forintért. Esetleg ha vidéki, akkor talira elhozni nekem.
Aki tud segíteni, előre is köszönöm.
Nagyon figyeljetek a kicsikéitekre... Rossz emberek márpedig vannak :(
hali.a bánkut utcai bontoban nézted?ott elég korekt árak vannak,és ha nincs is nekik ott helyszinen akkor kb 1 nap alatt meg van.de kedden ugyis kell nekemis mennem oda ha gondolod meg nézhettem neked.istu
csaó.voltam a bánkut utcai bontoban,de nem volt neki kilincse sajna,és árat se tudot rá mondani hogy kb.menyi lenne.remélem azert sikerül szerezned.csaó.istu

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRD » 2007 ápr. 12, 09:42 pm

HI!!
A Tököly utcábol elköltözött egy jó toyota bontó,,de a tel számuk meg van:06-30-942-56-11


Válasz küldése